• Шевченківська весна

  Вже близько тридцяти років весна у Центральній дитячій бібліотеці починається з віршів Шевченка. Щороку до двох визначних для української культури і літератури дат - дня народження і дня пам`яті Кобзаря – у цій бібліотеці проводиться конкурс читців віршів Тараса Шевченка «Тараса думки будуть жити вічно».


  Кілька поколінь встигли взяти участь у цьому конкурсі, навіть авторка цього матеріалу колись муштрувала «Кобзаря», щоб гідно виступити на ньому. Правду кажуть, що у кожного – свій Шевченко, кожен знаходить у його творчості те, що йому найближче. Може, саме тому учасників подібних конкурсів з кожним роком стає все більше. Щоправда, цього року учасники змагалися не лише за призи…

  2 учасники, які отримали гран-прі, представлятимуть Білу Церкву 11 березня у Київському обласному училищі культури і мистецтв на обласному конкурсі читців віршів Тараса Шевченка.

  Саме тому конкурс був напруженішим, ніж звичайно. Нелегка доля судійства лягла на плечі О.В. Бульди – головного бібліотекаря відділу методичної та бібліографічної роботи ЦБС, Л.О.Щербань – завідуючої сектором виховної роботи управління освіти, В.Г.Шлапацької – завідуючої філіалом № 1ЦБС та Т.С. Яковенко – керівниці театру-студії «Пролог» при ЦТДЮ «Соняшник».

  Учасників поділили на три вікові категорії: молодша (дошкільнята – учні 4-х класів), середня ( 5-6 класники), старша (7-9 класники). Оцінювалися вони за такими критеріями: дикція, виразність, сценічна культура, артистизм, музична гра, костюм.

  В результаті призові місця розподілилися таким чином: у молодшій групі переміг Віталій Лотоцький, учень 3 класу ЗОШ№ 18; у середній групі перше місце посів Владислав Шквира, учень 6 класу № 21; у старшій – Олег Садовський, учень 8 класу ЗОШ №5

  Гран-прі та право захищати честь рідного міста на обласному конкурсі отримали Олександра Яковенко, учениця 7 класу гімназії № 1, та Вікторія Костина, учениця 8 класу ЗОШ № 21.

  Переможці були нагороджені книгами, м`якими іграшками та солодкими подарунками від спонсорів конкурсу – генерального директора ТОВ «Берегиня» Івана Кошеля, голови благодійного фонду «Допомога дітям Чорнобиля» Олени Іванової та голови Білоцерківського осередку міжнародної організації «Жіноча громада» Надії Гаврилової.

  Юлія Бачківська

  Наш городок .- 2009 .- 12 березня .- С.12  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше