• «Світ божий, як Великдень»

«Світ божий, як Великдень» «Світ божий, як Великдень» «Світ божий, як Великдень» «Світ божий, як Великдень» «Світ божий, як Великдень»

Вперше в історії Київщини до світлого свята Великодня у Білій Церкві проходитьXVI Всеукраїнська виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Світ божий, як Великдень».

125 художників, 33 з яких заслужені художники України, презентували більше 150 творів на двох експозиціях – у краєзнавчому музеї та міській виставковій залі при бібліотеці №8 (вул. Леваневського, 55).

Розмаїття видів народного мистецтва, представлених на виставці, зачаровує. Роботи сучасних художників: ткачів, гончарів, майстрів петриківського розпису, різблярів по дереву та чеканників вражають.

Особливо дивують шамот, напливний розпис,шкіропластика, витинанки, вироби з валяної вовни, ангоби, вітражі та багато чого неповторно красивого і бездоганного.

Виставка організована з ініціативи Національної спілки художників України та діятиме до 25 квітня. Вхід вільний для всіх бажаючих.

Любов Михайлюк.