• Вперше до бібліотеки Вперше до бібліотеки

Наприкінці березня до бібліотеки-філіалу №10 вперше завітали вихованці дошкільного навчального закладу №13.

Мандрівку в чарівний світ книги дошколярики здійснили разом із завідуючою філіалом  Ганною Нагорною.

Ганна Григорівна познайомила малечу з розмаїттям цікавих і яскравих дитячих книг і журналів. Разом з’ясували, що хоча книг в бібліотеці й багато та до них потрібно ставитися бережно, щоб вони могли «ходити в гості» до багатьох читачів. У  книжковому місті  дітлахам все було цікаво, та особливо сподобався дитячий абонемент, де їх зустріли Колобок, Жар-птиця, Івасик-Телесик.

Із задоволенням маленькі гості книгозбірні відповідали на запитання вікторини «Відгадай, хто я?», за що отримали в подарунок солодощі.

Сподіваємось, що дітям сподобалася мандрівка книжковим світом і в майбутньому вони знову переступлять поріг бібліотеки.

Альона Сушкевич.