• Пейзажі рідного краю Пейзажі рідного краю Пейзажі рідного краю

  «Магія пейзажу рідного краю» здивує вас, якщо  завітаєте на виставку картин нашої землячки Тетяни Фокіної, яка відкрилася 31 березня у міській виставковій залі при бібліотеці-філії №8.  

   
  Малювати пані Тетяна любила з дитинства і навчалася художній творчості в студії  Петра Линника, але першою вчителькою, яка помітила  талант у шестирічної дівчинки була Надія Соболь.
   
  Вищу освіту майбутня художниця здобула у напрямку, дуже далекому від мистецтва – бухгалтер, економіст.  
   
  До занять живописом  Тетяна Миколаївна повернулася десять років тому.  Перша персональна виставка відбулася через 5 років. За цей час мисткиня  створила 400 робіт, взяла участь у 32 виставках, 24 з яких персональні, що проходили в різних містах України.
   
  Понад 200  робіт художниці зберігаються  в державних музеях, картинних галереях, історико-культурних заповідниках та приватних колекціях, як в Україні так і за кордоном.
   
  У Білій Церкві виставка «Магія пейзажу рідного краю» третя, але  перша  у виставковій залі, мабуть символічно, саме тоді  коли буде створена  і вперше представлена на виставці картина «Пам’яті Петра Івановича Красножона», дякуючи якому була створена  міська виставкова зала.
   
  Привітав художницю із вдалою виставкою депутат Білоцерківської міської ради Андрій Король, друзі та колеги.
   
  Виставка триватиме до 9 квітня.
   
   Любов  Михайлюк.
   
                                                 

  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше