• Весняні «Квіти серед квітів»

  4 березня у виставковому залі бібліотеки №8 відбулося урочисте відкриття виставки-конкурсу «Квіти серед квітів».


  Ця виставка за багато років стала традиційною, приуроченою до Міжнародного жіночого дня. Цього року виставка вийшла, як ніколи, яскравою та різноманітною. Можливо, через те, що, нарівні з відомими та авторитетними митцями, у ній взяло учать багато молодих художників, бо молодість, як відомо, приносить свіжі та барвисті ідеї в життя, що вже й казати про мистецтво.

  Що стосується конкурсної частини виставки, то компетентне журі, до складу якого входили професійні відомі художники - Таганський Віталій Антонович та Мілейко Ольга Борисівна - визначали переможців у двох категоріях: окремо оцінювалися натюрморти та жіночі портрети. У категорії «Натюрморт» перемогли Тетяна Губрій, Кристина Смєлова та Олена Гончарук ; серед портретистів - Нестор Кисленко, Ольга Янчук, Володимир Панфілов.

  Немає сенсу намагатися описати словами те, що написано пензлем - краще , один раз побачити все на власні очі. На тих, хто захоче насититися позитивним настроєм весни, кохання та натхнення, виставка чекатиме до 25 березня.

  Юлія Бачківська

  Майдан - брок .- 2009 .- 12 березня .- С.13  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше