• Бібліотека звітує

Бібліотека звітує Бібліотека звітує

Звіт перед читачами та жителями мікрорайону № 1 став традиційним для колективу бібліотеки-філіалу № 10.

Кожен раз, готуючись до цього дня, колектив книгозбірні намагається зробити щось приємне і незвичне для відвідувачів. У цьому році бібліотекарі вирішили об’єднатиЗвіт з Днем нової книги, адже книгозбірня отримала чимало літературних новинок.

Про результати роботи філіалу у минулому році присутнім розповіла завідувачка Ганна Нагорна, наголосивши, що маючи таких небайдужих читачів, для яких книгозбірня стала рідною домівкою, вирішувати проблеми бібліотеки набагато простіше.

А потім було знайомство з новими книгами: романи сучасних письменників і класиків літератури, фантастика, детективи, сентиментальні романи… Кожен читач знайшов «свою» книгу, а у бібліотеки з’явилися нові користувачі.

Альона Сушкевич.