• Хай сяє "Кобзарева зоря"!

  Цьогоріч виповнюється 195 років від дня народження Тараса Шевченка. На вшанування пам`яті Великого Кобзаря, з метою популяризації його творчості, розвитку драматичного жанру та аматорського мистецтва читців і пошуку нових талантів 5 березня у літературній вітальні центральної бібліотеки відбувся міський огляд конкурс-читців творів Тараса Григоровича Шевченка „Кобзарева зоря".


  Великий син України, і класик української літератури, національна гордість українського народу Тарас Григорович Шевченко.На його творах, напевне, будуть виховуватися всі покоління українського народу. Із покоління в покоління буде передаватися любов та повага до його творів, наповнених нестерпною мукою та болем за український багатостраждальний народ.

  З нагоди 195-ої річниці від дня народження Кобзаря та з метою популяризації його і творів і був проведений огляд-конкурс читців.

  Учасниками конкурсу; стали учні загальноосвітніх шкіл Білої Церкви, студенти педагогічного та медичного, коледжів, технолого-економічного коледжу БНАУ, професійно-технічних коледжів №5 та №15. Загалом участь в конкурсі взяло 47 учасників.

  Членами журі враховувалися художній рівень, виконавська майстерність, сценічна культура, оригінальність сценічного твору, музичне оформлення, а також костюм та артистичний вигляд. Звучали вірші «Утоплена», «Розрита могила», «Лебедин», «Лілея» та інші.

  Нелегко було журі впоратися із завданням. Адже кожен учасник був оригінальним та майстерним у читанні твору. Допомогли їм у цьому спонсори конкурсу: білоцерківська централізована бібліотечна система, міськрайонний осередок „Просвіта» імені Т. Шевченка, білоцерківський поет Костянтин Мордатенко, організація „Ліга Української молоді» та інші.

  Отже, серед школярів перемогли: Іваницька Іванна (І місце); Рєзнік Лілія, Вознюк Дмитро (II місця); Безпалий В`ячеслав, Шкурак Наталія, Шульга Євгенія (III місця). Серед студентів: Іваненко Юлія (І місце) та Дзера Юлія (II місце). Володарем гран-прі став Владислав Троцько, який прочитав власний вірш, присвячений пам`яті Тараса Григоровича Шевченка. Кожен учасник отримав призи і безліч позитивних емоцій від конкурсу. Вітаємо всіх учасників та переможців! Продовжуйте вдосконалювати свою майстерність, адже все починається з малого. Можливо, ви і є поетичне майбутнє Білої Церкви...

  Наталія Коваль

  Майдан-брок .- 2009 .- 12 березня .- С.12  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше