• «Енергетичні напої: користь чи шкода»

«Енергетичні напої: користь чи шкода» «Енергетичні напої: користь чи шкода»

«Здоров’я – головна цінність для будь-якої людини. Більшість людей змогли б жити до 100 років, якби думали про це в молодому віці. Життя – довга дорога, і для того щоб довше зберігати темп руху, потрібно уважно ставитися до свого організму», – такими словами була розпочата презентація «Енергетичні напої – користь, чи шкода».

Про те, що ці «енергетики» відносять до шкідливих, багато хто чув, але не всі знають чому. Дискусії, щодо їхньої безпеки для здоров’я ведуться і сьогодні. Багато хто знаходить позитивні моменти у вживанні енергетичних напоїв. Рішення на чий бік ставати, кожен повинен прийняти сам, але для цього необхідно знати про продукт якнайбільше.

Учасники заходу – учні БСШ №12 та спортивного ліцею 22 березня ознайомилися з історією виникнення напоїв у читальній залі бібліотеки-філії № 8. Школярі дізналися чоговарта реклама та який щорічний дохід компанії, що пропонує цей продукт, як діють на організм складові енергетичних напоїв.

Гості почули думку дієтолога, та дізналися про наслідки від неконтрольованого вживання енергетиків.

Ганна Іванова.