• Шевченкове слово єднає нас Шевченкове слово єднає нас

Березень в Україні називають Шевченковим. Як весна оновлює природу, так і вірші Кобзаря оновлюють наші душі, викликають почуття гордості і захоплення красою українського слова.

Читачі-учні 2-Б класу БЗШ №11 (класовод Білецька Т.І.) разом із бібліотекарями філії №2 здійснили літературну подорож за книгою Євгена Білоусова «Тарасове перо», під час якої діти дізналася багато цікавої інформації про Кобзаря.

Увазі присутніх була запропонована тематична викладка літератури «Хто Шевченка прочитав, той багатший серцем став».

А потім з дитячих вуст лунала невмируща поезія Кобзаря. Другокласники із задоволенням  взяли участь у вікторини.

Твори Т.Г. Шевченка будуть читати та перечитувати ще багато поколінь і вони залишаться актуальними, бо Кобзар вчить бути мужніми, не здаватися, впевнено йти до своєї мети.

І доки в рамках «Заповіту»
    Вогонь поезії не згас,
    Століттям сонце не згасити,
    Бо зветься сонце це – Тарас.

Наталія Янківська.