• «Квіти серед квітів» чекають на вас

«Квіти серед квітів» чекають на вас «Квіти серед квітів» чекають на вас

6 березня у міській виставковій залі бібліотеки №8 (Леваневського,55) відкрилась феєрична експозиція картин, яка є доброю традицією зустрічати весну виставкою-конкурсом картин «Квіти серед квітів», присвяченою8 Березня.

У виставці беруть участь 34 художники міста, 22 з яких жінки. Професійне журі, на чолі з Анатолієм Кирилюком, визначило переможців конкурсу.

Кращими стали роботи Тетяни Матвієнко,Надії Соболь, Юлії Левчук в номінації «Жіночий портрет».

В номінації «Квіти і натюрморти», серед численних картин, журі виділили роботи Ірини Шевченко, Тетяни Губрій, Тетяни Максимової.

Привітала всіх учасниць зі святом та вручила Дипломи переможцям і Подяки художникам за участь у виставці начальник відділу культури і туризму міської ради Юлія Ковальська.

Справжнім святковим подарунком стали пісні у виконанні Григорія Музики та Наталії Пренделас під акомпанемент Євгена Дундука.

Виставка триватиме до 31 березня. Не запізніться!

Любов Михайлюк.