• Букет весняного настрою для найдорожчих жінок

Букет весняного настрою для найдорожчих жінок Букет весняного настрою для найдорожчих жінок

Напередодні чудового свята 8 березня бібліотекарі філії №2 провели для своїх юних читачів майстер-клас з виготовлення подарунків найдорожчим жінкам – мамам, сестричкам, бабусям, адже все, що зроблено дитячими руками, особливо цінне.

Маленька дрібничка, створена від щирого серця та з любов’ю, здатна викликати багато приємних емоцій та подарувати чудовий настрій.

Подарунки до 8 березня бувають різні. Можна намалювати малюнок або вишити серветку, зробити гарну листівку чи приготувати щось смачне, але найкращим подарунком будуть квіти, які неодмінно подарують жінкам весняний настрій. Саме тому бібліотекарі вирішили зробити зі своїми читайликами гарні букети.

Під час майстер-класу використовували кольоровий папір та картон, ножиці, клей, фломастери та стрічки, а також чудовий весняний настрій і бажання віддячити рідним жінкам за тепло, ніжність, любов та турботу.

Діти з задоволенням понесли додому свої букетики, які вони подарують в день свята своїм рідним.

Юлія Животівська.