• Доторкнутися до слова

Доторкнутися до слова Доторкнутися до слова

З нагоди Всесвітнього дня письменника в БСШ №1 відбулася зустріч одинадцятикласників з поетом, членом НСПУ, Костянтином Мордатенком, організована бібліотекарями філіалу №1 для дітей та завідуючою шкільною книгозбірнею Людмилою Шабановою.

Учням профільних філологічних класів було особливо цікаво дізнатися, як народжуються вірші та послухати поезії у виконанні автора.

Старшокласники мали змогу ознайомитись з творчістю Костянтина Мордатенка у мережі Facebooк, бо на його сторінці мало не щодня з’являються нові вірші. Відповідь автора на запитання про незвичні слова у віршах була простою: «Свої твори я пишу на основі слів, які є у словнику Грінченка. Я намагаюсь повернути до вжитку слова, забуті,маловідомі, слова-архаїзми». Кількість читачів сторінки пана Костянтина невпинно зростає, а фахівці заявляють про «літературне диво».

Зустріч у школі розширила коло прихильників талановитого письменника. А ми запрошуємо до читання книг Костянтина Мордатенка, які чекають на бібліотечній полиці.

Валентина Шлапацька.