• Бібліокворкінг: робочий простір + навчання + відпочинок

  Бібліокворкінг: робочий простір + навчання + відпочинок

  24 лютого, у філіалі №8 Білоцерківської централізованої бібліотечної системи відбувся «круглий стіл» на тему: «Бібліокворкінг: робочий простір + навчання + відпочинок». До участі були запрошені представники міських громадських організацій, студенти вузів, старшокласники, представники міської влади, партнери і меценати бібліотеки.
  В ході «круглого столу» було обговорено умови раціоналізації роботи бібліотеки, а саме: створення на її базі робочого простору для відвідувачів. Основна мета – безкоштовний простір для людей, що розпочинають власну справу або кар’єру, умов для ділових переговорів, спілкування, арт – зустрічей, відпочинку, читання книг в паперовому чи електронному варіанті.
  Працівники бібліотеки відвідали  такі ж заклади в інших містах України, де успішно було впроваджене дане нововведення. Саме це і надихнуло їх на оптимізацію. Було презентовано попередній план і кошторис, необхідний для реалізації проекту.
  Обговорення було жвавим і в ньому взяли участь всі присутні.
  Заступник міського голови Ольга Настіна схвально поставилася до подібної перспективи, наголосивши, що саме бажання працівників є найбільшою рушійною силою для втілення таких проектів у життя і пообіцяла всебічну підтримку з боку міської влади.
  Присутні громадські активісти Павло Лаврусь та Костянтин Климчук, наголосили на необхідності максимальної модернізації доступу до мережі інтернет.
  Під час обговорення свою думку також виказали депутат Білоцерківської міської ради Вадим Кошель. Дизайнер Віталій Перевозний, навіть запропонував свою допомогу в оформленні місця робочого простору. Підприємець та дружина міського голови Олена Дика, крім того, що брала участь в обговоренні, ще й приїхала з подарунками, новими виданнями українських та закордонних письменників.

  За результатами зустрічі можна впевнено казати, що, принаймні перші кроки, зроблені і є матеріал для роздумів щодо наступних кроків. Сподіватимемось, що бібліотека №8 стане першою ластівкою в осучасненні роботи Білоцерківської централізованої бібліотечної системи.
   
  Офіційний сайт Білоцерківської міської ради.
   
  Фото Павла Лавруся.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше