• Японія далека та близька

Японія далека та близька Японія далека та близька

Японія – країна прекрасна і дивовижна, яка містить в собі багато загадок. Працівники бібліотеки-філіалу №10 вирішили відкритичастину з них своїм читачам.

21 лютого у приміщеннібібліотеки №10 для учнів 2-Б класу (класний керівник Юлія Вікторівна Шульгіна) була проведена бесіда про традиції та свята країни вранішнього сонця.

Другокласників зацікавив майстер-клас зі створення ляльки – Хінамацурі. Таких ляльок традиційно дарують маленьким японкам на День дівчаток, який відзначають щорічно 3 березня.

Члени клубу «Чарівна мить» також дізналися багато цікавого про одну з найрозвиненіших країн світу та активно обговорили побачене. Питання, поставленні під час зустрічі, а також після її закінчення стануть основою для майбутніх бесід. А вони будуть обов’язково, бо рік Японії в Україні лише розпочався.

Сушкевич Альона.