• Мандруючи світом

Мандруючи світом Мандруючи світом Мандруючи світом

Туризм є одним з найпопулярніших видів відпочинку. Подорожуючи, люди пізнають світ – історію, культуру, звичаї Батьківщини, інших країн та свого рідного краю.

Міжнародному року розвитку туризму працівники центральної бібліотеки для дітей присвятили День інформації «Мандруючи світом», який відбувся 15 лютого за участі учнів 7-А і 7-В класів БЗШ №11 та президента Білоцерківської федерації спортивного туризму Оксани Петрівни Склярської.

Бібліотекар Інна Кабула розповіла користувачам про цікаві туристичні місця світу та України зокрема, підтверджуючи слова показом відеоролика «Україна вражає».

Гостя заходу звернула увагу підлітків на користь здорового способу життя та активного відпочинку, розповіла про напрямки спортивного туризму (водного, велосипедного, альпінізму) й презентувала відеоролик «Маршрути походів білоцерківських туристів».

Користувачі здійснили віртуальну подорож «Мандрівка Україною. ТОП-5 мальовничих місць України», прослухали експрес-інформацію «Біла Церква серед чудес України», переглянули відеоролик «Біла Церква – Forever!», пригадавши архітектурні та історичні пам’ятки міста та природні дива Білоцерківщини, активно відповіли на запитання експрес-вікторин «Ми – туристи», «Секрет рюкзака».

До заходу буларозгорнута книжковавиставка-подорож «Мандруючи світом», з книгами якої читачі уважно познайомилися, а дехто побажав уподобану книгу взяти почитати додому.

Світлана Шалагіна.