• День Святого Валентина в бібліотеці №5

  Свято, яке з нетерпінням чекають усі закохані, свято, яке сповнює надією і романтикою серця всіх людей, а всі слова любові, подяки, підтримки та взаєморозуміння можна перенести на папір і подарувати людині у вигляді листівки-валентинки, вже минуло, залишивши після себе гарний настрій, позитивні емоції та приємні маленькі дрібнички, що такі дорогі серцю.


  Саме до Дня Святого Валентина була приурочена виставка в бібліотеці-філіалі №5. Тут були представлені валентинки, зроблені нашими читачами— учнями ЗОШ №6, ЗОШ № 16 і навіть кілька валентинок презентували студенти ВПУ №9. Ідея створити таку виставку відразу захопила дітей, які з великим задоволенням приносили все нові та нові валентинки. Кожна листівка відрізняється своєю безпосередністю, новизною, ексклюзивністю, є цікавою та неповторною.

  Крім валентинок на виставці були представлені й інші атрибути свята всіх закоханих—це були і м`які іграшки, і свічки у вигляді серця, і різноманітні композиції з декоративними квітами, і навіть вироби з кераміки.

  Дуже цікавим експонатом у нашій виставці був вишитий хрестиком весільний рушник нашої читачки Т. Чорної. Цей рушник дивував та радував всіх відвідувачів нашої бібліотеки своєю неординарністю, а саме в поєднанні українських традицій вишивки з легким вкрапленням невибагливих східних мотивів.

  Хочеться висловити подяку всім учасникам нашої виставки, всім, хто відгукнувся і взяв активну участь у святкуванні Дня Святого Валентина у нашій бібліотеці.

  Янчук М. В., зав. бібліотекою № 5

  Наш городок .- 2009 .- 26 лютого .- С. 14  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше