• Чаювання як святодійство Чаювання як святодійство Чаювання як святодійство Чаювання як святодійство

  Для японців чайна церемонія – релігія, повна витонченості та величності. Країна Вранішнього Сонця завжди викликала захоплення у жителів Європи своїми віруваннями, традиціями, менталітетом. Особливо цікавим є мистецтво чаювання. Ми не можемо повністю осягнути тонкощі японської культури, але долучитися до неї можливо саме через чайну церемонію, яка приваблює своєю несхожістю на наші звички.

  Вміти бачити прекрасне в єдиній гілочці, розуміти сенс життя через ковток чаю, цінувати природу – ці якості притаманні японцям і сьогодні, викликають щиру повагу.
   
  Наблизитися до чарівного дійства виявили бажання поважні жителі Залізничного селища та учні БВЗШ №1, завітавши 9 та 10 лютого до бібліотеки-філії №3. Цікаво було дізнатися звідки бере витоки японська чайна церемонія, ознайомитися з самим ритуалом. Бібліотекарі намагалися донести до відвідувачів, що і сьогодні мистецтво чаювання в Японії є способом осягнення сенсу життя. Вибір начиння, запрошення гостей, одяг – абсолютно все має значення і підпорядковане досягненню простоти, спокою і душевної рівноваги.

   Наталія Добровольська.
   
   
                                                               
     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше