• Бібліотека № 8 - це завжди зустріч із найцікавішим

  Перевага публічної міської бібліотеки над шкільною у тому, що вона має великий книжковий фонд, просторі читальні зали, а також зали для виставок і зустрічей.


  Уже більше десяти років міська бібліотека № 8 співпрацює із Київським обласним ліцеєм - інтернатом фізичної культури і спорту. На базі бібліотеки проводяться бібліотечні уроки, виховні заходи, екскурсії по виставковій залі, зустрічі із творчими людьми.

  А зовсім недавно працівники бібліотеки запросили лицеїстів першого курсу на зустріч з волонтерами. Слово волонтер у перекладі із французької означає доброволець. Спочатку це були добровольці, які вступали на військову службу. Сьогодні у них зовсім інший фронт служби – вести роз’яснювальну роботу у тій чи іншій сфері життя людей.

  Студентки Білоцерківського гуманітарного коледжу Олена Довженко і Вікторія Дишлюк Пропагують здоровий спосіб життя, активно сівпрацюючи із суспільством «Червоного хреста». На сьогоднішній день проблема СНІДу є дуже серйозною, у тому числі і для нашого міста . Про неї повинні знати дорослі і діти. Тому студентки розробили виховний захід для учнів шкіл. Захід проходив цікаво. Всі ліцеїсти були активними, відповідаючи на запитання, і отримали багато корисної інформації. А потім була екскурсія по виставковій залі. Зустріч з прекрасним – це завжди свято, це завжди радість і найяскравіші враження. І як висновок – почуття вдячності за отримані знання, приємне спілкування і гостинність.

  Тетяна Бабенко

  Гриф .- 2009 .- 18 лютого .- С.4  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше