• Згубна пристрасть руйнує життя

  Згубна пристрасть руйнує життя Згубна пристрасть руйнує життя

  Визначним показником достатку кожної країни є здоров’я молодого покоління.Сучасна молодь не завжди обізнана щодо здорового способу життя. Популяризації в учнівському середовищі літератури, спрямованої на пропаганду здорового способу життя, формуванню у юних користувачів уявлення про те, що здоров’я значною мірою залежить від них самих, було присвячене засідання юридичного лекторію «Підліток і закон», яке відбулося в центральній бібліотеці для дітей 8 лютого.

  Захід відкрила методист ЦДБ Тамара Шпак. У своєму виступі вона підкреслила, що наркоманія – це надто поширена проблема, яка призводить до трагічних наслідків, навела приклади загибелі відомих людей світу від вживання наркотиків, познайомила читачів з літературою, що експонувалася на виставці-шоці «Згубна пристрасть зруйнувала життя».

  Семикласники БЗШ №20 ( кл. керівник Н. А. Волгіна) стали учасниками бесіди-застереження «Наркотики – проблема особистості, наркотики – проблема суспільства», яку провела Ольга Іванівна Куницька, практичний психолог КЗ БМР «Білоцерківська міська лікарня №4». Пані Ольга запропонувала школярам опрацювати анкету «Твоє ставлення до наркотиків», а потім обговорити цю актуальну тему.

  Лікар загострила увагу на небезпеці психологічної деградації людини, що приймає наркотики та довела юним користувачам книгозбірні, що паралельно із звичкою до наркотику, відбувається різке звуження інтересів особи, її потреб, мотивів поведінки.Учасники заходу переконалися, що наркоманія – це не проведення вільного часу в товаристві друзів, а небезпечна хвороба, і далеко не кожному вдається її перемогти. Гостя наголосила, що перш ніж взятися за шприц, кожен повинен пам’ятати, що обираючи хвилинний «кайф», він свідомо обирає свій шлях до безодні.

   

  Світлана Шалагіна.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше