• Країною сонця, що сходить

Країною сонця, що сходить Країною сонця, що сходить Країною сонця, що сходить

Омита водами Тихого океану, Японія першою зустрічає небесне світило з-за морського горизонту і тому носить горде ім’я Країни сонця, що сходить. Не маючи ні значних природних ресурсів, ні достатньої території, постійно живучи під загрозою тайфунів та вулканів, зараз Японія одна з найрозвиненіших країн світу, яка досягла небачених успіхів у галузях науки й техніки, новітніх технологій, життєзабезпечення.

То з чого ж починали японці, де витоки їхньої мудрості і сили? У цьому працівники бібліотеки-філіалу №3 разом з учнями 6-В класу БЗШ №15 спробували розібратися під час зустрічі.

Слайд-презентація «Що я знаю про Японію» та розповідь бібліотекаря познайомили відвідувачів з історією, з невичерпністю традицій, з японським характером, цікавими фактами.

Книжкова виставка «Країна сонця, що сходить», викладка періодичних видань «Найдавніша країна світу», виставка малюнків «Аніме-портал Аліни Драбинко» не залишили дітей байдужими.

Наталія Добровольська, пр. бібліотекар філії №3.