• Сніговички з помпонів Сніговички з помпонів Сніговички з помпонів Сніговички з помпонів

Зима. Падають, кружляють білі сніжинки і, дивлячись на них, так і хочеться зліпити великого сніговика. Немає, мабуть, більш милого та доброго символу зими ніж сніговик. Цього кумедного помічника Діда Мороза із задоволенням ліплять діти та дорослі не лише в нашій країні, а й в багатьох інших країнах світу. Єдиний недолік сніговика – він розтане при високій температурі і це дуже сумно.

Бібліотекарі та юні читачі філії №2 також вирішили зробити сніговиків, але таких, які не розтануть, тому зробили їх із помпонів. Для цього знадобився клубок білих пухнастих ниток, декоративні очі, носики, ножиці, клей, клаптик тканини та гарний настрій. Сніговички вийшли дуже милими та симпатичними. Їх можна поставити під ялинку, прикрасити оселю, чи комусь подарувати.

Діти та бібліотекарі отримали масу позитивних емоцій.
    Юлія Животівська.