• Хай рік новий, Різдво Христове, Вам подарують дні казкові…! Хай рік новий, Різдво Христове, Вам подарують дні казкові…! Хай рік новий, Різдво Христове, Вам подарують дні казкові…!

  Новорічні свята, мабуть, найсвітліші свята в нашому житті, які люблять і діти, і дорослі. У ці дні всі ми знову стаємо маленькими дітьми, які чекають приходу Діда Мороза з мішком подарунків. І неважливо, що ми давно не віримо в цього сивого дідуся, але щороку намагаємося зробити свято веселим і безтурботним не тільки вдома, але й на роботі, для найближчих друзів та колег. По всій планеті розпочалося святкування Новорічно-Різдвяних свят. Бібліотека-філіал №6 також підготувалася до зустрічі Нового року: прикрасила приміщення зимовими композиціями та відкрила в читальній залі виставку листівок «Хай рік новий, Різдво Христове, Вам подарують дні казкові…».

  На відкриття вернісажу завітали читачі філії, учасники виставки. Цього року увазі присутніх були представлені 80 робіт, виконаних в різних стилях декоративно-ужиткового мистецтва з елементами живопису та петриківського розпису. Своєю креативністю захоплюють листівки вихованців групи «Пізнайко» ДНЗ №8 (вихователь Вікторія Царенко). Приваблюють роботи гуртківців «Чарівного пензлика» та студії «Азалія». Є на виставці і найбільша за розміром листівка «Веселий Сніговик», яку представили вихованці групи «Бджілка» ДНЗ №27 (вихователь Ірина Дакал) та композиція найменших листівок читачки Ольги Гандзюк.

  Бібліотекарі розповіли малечі про святкування Нового року у різних країнах світу та запропонували взяти участь в іграх та розвагах. Найактивнішими учасниками стали Саша Бойко, Даша Саєнко, Артем Кулак. Вони отримали призи. Усіх гостей бібліотекарі пригостили солодощами.

  Хочу зауважити, що усі роботи, представлені на виставці, заслуговують на увагу. Кращі з кращих будуть представлені на загальноміській виставці в філії №9. Сподіваюся, що листівки наших користувачів посядуть гідне місце серед робіт читачів інших бібліотек.

   

  Надія Гаврилова.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше