• Чарівному пензлику – 5 років!

  Чарівному пензлику – 5 років! Чарівному пензлику – 5 років!

   

  Протягом п’яти років при бібліотеці-філії №6 працює мистецький гурток «Чарівний пензлик», під керівництвом майстрині декоративно-ужиткового мистецтва Людмили Мар’янівни Красніцької-Луцик. Членами гуртка є діти – користувачі філії, які не тільки люблять читати книги, а й залюбки творять мистецькі дива за допомогою пензля. Дітей об’єднує любов до книги і мистецтва, прагнення пізнати нове та відтворити щось надзвичайно прекрасне. Упродовж 5 років діти створили серію мальованих аркушів на яких відображали тваринний та рослинний світ та героїв улюблених книг. Заслуговують на увагу полотна патріотичного характеру до пам’ятних дат, декоровані різноманітними орнаментами в стилі петриківського розпису. Роботи дітей привертають увагу своєрідністю бачення світу та глибиною філософської думки. Картини, створені гуртківцями, дають уявлення про несхожість і неповторність витворів маленьких художників.

  Вміють діти працювати, вміють і відпочивати. Напередодні Нового року «Чарівний пензлик» відзначив свій п’ятирічний ювілей. Разом із завідуючою бібліотеки Надією Гавриловою присутні поринули у спогади, згадавши кожен рік праці в гуртку та пораділи своїм успіхам і досягненням. А нам є чим пишатися! Лише за 2016 рік гуртківці отримали близько 40 дипломів, грамот та подяк за участь у міських та республіканських конкурсах! «Світ без війни очима дітей», «Безпека – це життя», «Український сувенір», «Чорнобиль очима дітей», «Пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира присвячується…» – це лише частина конкурсів, де гуртківці отримували призові місця. Гордістю бібліотеки є дипломанти: Дарина Болотова, Наталія Дудка, Ілана Можарова, Юлія Бойко, Софія Брикса, Катя Левковець, Катя Лукіянец, Поліна Козаченко, Ілона Ярошенко. Не відстає від своїх старших друзів і малеча: Дар’я Діденко, Вадим Тищенко, Ірина Бушуєва, Оля Гандзюк, Софія Марковська. В читальній залі діти мали можливість помилуватися своїми картинами, які були намальовані впродовж п’яти років та простежити, як змінювалися їхні уявлення про мистецтво з плином часу. Адже, кожна дитина працює за власним задумом, має своє творче обличчя, створює авторські твори та їх серії в різних стилях декоративно-ужиткового мистецтва. За все це вони дякують своїй наставниці – Людмилі Мар’янівні.

  Та яке свято без іменного торта! Його для дітей приготували батьки. Ігри та розваги ще більш згуртували і без того дружній колектив маленьких художників. Подарункита солодощі отримав кожен учасник свята. Захід закінчився, а в читальній залі ще довго було чути веселі голоси ювілярів.

  Нам завжди приємно бачити усмішки на обличчях дітей. Святкування ювілеїв – це приємний момент в житті кожної людини. Тому працівники бібліотеки разом із керівником гуртка та батьками дітей намагалися так організувати свято, щоб воно для «пензлят» вдалося, залишивши у їх душах теплі враження та спогади. Стало незабутнім для дітвори. Адже, саме в цей день, навколо іменинників відбуваються справжні дива і збуваються мрії та бажання. Свято закінчилося, попереду нові заняття та творчі години. Бажаємо усім гуртківцям успіхів і перемог у різноманітних конкурсах.

   

  Надія Гаврилова.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше