• Забілів снігами гай, іде в гості Миколай

  Забілів снігами гай, іде в гості Миколай Забілів снігами гай, іде в гості Миколай Забілів снігами гай, іде в гості Миколай

  Ось і прийшла зима із снігами, заметілями, морозами. Радіють їй усі діти, бо дуже полюбляють дива. А коли ж дивам відбуватися, як не взимку!? Саме в День Святого Миколая у кожну оселю приходить дивна казка. Адже, за повір’ям, в ніч з 18 на 19 грудня спускається з неба на землю Святий Миколай-Чудотворець, заходить до кожної оселі і дарує дітям чудові гостинці. Тому діти з нетерпінням чекають Миколая, який покладе їм під подушку подарунок.

  Цей день є особливо бажаним дитячим святом, яке приносить відчуття передноворічної атмосфери і всілякі приємні сюрпризи. Бібліотекарі філіалу №6 теж вирішили подарувати читачам радість, веселий настрій, допомогти повірити в чудо, здійснення бажань і мрій. Дитяче свято «Ой ти, Святий Миколаю, приходь до нас із раю, подаруй усій Вкраїні мир, злагоду й везіння!», провели з наймолодшими користувачами – вихованцями групи «Пізнайко» ДНЗ №8 (вихователь Вікторія Царенко) та ДНЗ №27 (методист Наталія Яцюк).

  Бібліотекар Світлана Шута ознайомила присутніх з легендами та оповіданнями про діяння Святого Миколая – найвизначнішогоСвятого християнської церкви, який є символом Добра і Милосердя. Малюкиз великим натхненням читали вірші про Святителя. Гамірно було в залі, коли діти ділилися враженням про отримані подарунки від нічного гостя.

  З нагоди свята в читальній залі бібліотеки відкрито виставку дитячих робіт, участь в якій взяли 50 дітей – вихованців дошкільного закладу «Червона Шапочка». Вони представили 60 робіт: поробок, новорічних композицій, листівок, виконаних у різних стилях декоративно-ужиткового мистецтва. Активними учасниками виставки є вихованці групи «Вишенька» (вихователь Світлана Царенко) та учні 1-Б класу (класовод Валентина Синиця). Завзято попрацювали і дітлахи груп «Горобинка» (вихователь Ганна Бойкова), «Калинка» (вихователь Тетяна Бабич ), «Ягідка» (вихователь Анастасія Сушкевич) та «Бджілка» (вихователь Ірина Бараш).

  Кожна робота заслуговує уваги. Приємно відзначити новорічні композиції Дарини та Ані Прохорових, чудових сніговиків Діми Радчука, Назара і Ярослава Харченко, Ніколая і Марини Зіза, роботи Ангеліни Ганенко, виконані в техніці декупаж. А Злата Варавська, Ярослав Щербак, Мілана Дубовик із природного матеріалу відобразили своє бачення Резиденції Св. Миколая.

  Гарно попрацювали діти, тому й заслужили винагороди. Працівники книгозбірні нагородили 17 переможців призами та солодощами. Солодощі отримали і всі учасники виставки. Веселі та задоволені подарунками діти, помандрували в дитячий садок, щоб продовжити свято.

   

  Надія Гаврилова.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше