• День Святого Миколая – чудове свято для всіх

  День Святого Миколая – чудове свято для всіх День Святого Миколая – чудове свято для всіх День Святого Миколая – чудове свято для всіх

  Зима щедра на свята, але, мабуть, найулюбленіше свято дітлахів – День Святого Миколая. Крім подарунків це свято несе в собі віру у диво. Щоб цей день запам’ятався веселим та пізнавальним у гості до учнів 2-Б класу БЗШ №11 (класовод Білецька Т.І.) завітали працівники бібліотеки-філії №2 з народознавчою годиною «Святий Миколай, усіх діток привітай».

  Бібліотекар розповіла про Чудотворця Миколая, наголосивши, що він не казковий персонаж, як Дід Мороз, а був реальною людиною. За своє земне життя зробив надзвичайно багато добрих справ і за це його приєднали до лику святих.

  Діти із задоволенням брали участь у конкурсах, відгадували зимові загадки, розповідали про добрі справи, які робили протягом року. Окрасою заходу стали читання другокласниками віршів про зиму та вистава про Святого Миколая.

  Увазі школярів була представлена тематична поличка з казками та зимовими оповіданнями.

  День Святого Миколая – свято, яке не буває без солодких подарунків, тому приємною несподіванкою для дітей були солодощі від Святого Миколая.

  Наталія Янківська.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше