• Вареники з маком їли, на Андрія ворожили

  Вареники з маком їли, на Андрія ворожили Вареники з маком їли, на Андрія ворожили Вареники з маком їли, на Андрія ворожили

  СвяткуванняАндріївських вечорниць стало традиційним у бібліотеці №1 для дітей. Цьогоріч атмосферу загадкового дійства українських вечорниць бібліотекарі створювали для п’ятикласників БСШ №1 (класовод Передерій Т. А.).

  Затишна родинна атмосфера панувала у читальній залі впродовж усього свята. Яскраво прибрана в українському стилі зала, колоритний одяг господинь та ворожки, аромат Калити і вареників перенесли присутніх в таємничі часи минувшини.

  Дівчатка у вишиванках та віночках ворожили на свою дівочу долю, а хлопці демонстрували силу і спритність у конкурсах: «Козацькі шаровари», «Хто швидше», «Панас, хапай нас». Веселі ігри, не залишили байдужими ані дітей, ані батьків.

  Ці вечорниці – ювілейні. Вже 15 років читачі бібліотеки насолоджуються жартами, веселими іграми та смачними «андріївськими» стравами: варениками і Калитою з маком, узваром з грушок, вишень, яблук. Дівчатка й хлопці понесли до своїх домівок енергію найкращих українських традицій з побажаннями гарних зимових свят і добробуту кожній родині.

  Валентина Шлапацька.  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше