• Твоє життя – твої права

  Твоє життя – твої права Твоє життя – твої права

  Тему захисту прав людини, знання та дотримання учнями своїх обов’язків і уміння відстоювати свої права спробували розкрити 7 грудня бібліотекарі центральної бібліотеки, які завітали в гості до вихованців ДПТНЗ "Білоцерківський професійний ліцей”.

  Учні ліцею почули цікаві факти з історії права, зрозуміли, що людство довго йшло до усвідомлення того, що кожна людина – унікальна і потребує захисту. Було розглянуто "Декларацію прав людини ”, "Конвенцію прав дитини”. Учасники заходу розв’язували логічні завдання правової тематики, слухали різні історії з життя ровесників про фізичне насильство з боку п’яних батьків, бродяжництво. Ці різні життєві приклади і конкретні ситуації змусили підлітків замислитися над необхідністю знати, поважати і виконувати закони нашої держави, адже їх незнання не звільняє від відповідальності.

  А під час проведення вікторини з правових знань "Чи знаєте ви?” юнаки продемонстрували непогані знання законів. Кожне питання вікторини обговорювалось і підкріплювалося практичними прикладами з життя ліцеїстів.

   

  Ольга Соломаніна.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше