• Моя країна Україна, а я її громадянин

  Моя країна Україна, а я її громадянин

  5 грудня в бібліотеці-філіалі №9 розпочався тиждень права. Цього року найактивнішими учасниками стали учні колегіуму та СПМШ №16. Бібліотекарі запропонували увазі підлітків годину запитань і відповідей «Знай закон з молоду», презентацію інформаційного буклету «Права та обов’язки школяра». Для читачів молодшого віку працівники книгозбірні підготували виставку-пазли «У дитини право є, бо дитина – це святе», а також рольову гру «З героями казок по статтях Конвенції».

  У відкритті тижня права взяла участь юрист центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вікторія Сап’ян, яка познайомила десятикласників колегіуму зі змінами у законодавстві України щодо адміністративної, кримінальної відповідальності дітей за скоєні злочини, або проступки, наголосивши, що левова доля відповідальності за порушення законодавства неповнолітніми лягає на плечі батьків. Зацікавили присутніх повідомлення про зміни у Кодексі законів про працю, адже не секрет, що наші діти намагаються працювати в позаурочний час і під час канікул, щоб заробити гроші для власних потреб.

  Бібліотекар Світлана Могорит підготувала правову вікторину «Закон і право для всіх єдині», а завідуюча книгозбірнею Катерина Волинець ще раз нагадала дітям основні положення Конвенції про права дитини: право на життя, освіту, відпочинок, піклування і турботу.

  Галина Чередник.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше