• “Пісні, як люди, мріють і живуть”

  Така назва нової збірки білоцерківського поета-пісняра , заслуженого працівника культури України Анатолія Кульчицького. Автор – член президії українського фонду культури , лауреат міжнародної премії імені Винниченка та місцевої літературно-мистецької премії імені Нечуя-Левицького. Він пише вірші, творить музику і виступає з баяном на різних акціях.
  За словами видатного українського поета Бориса Олійника , музичні твори Анатолія Кульчицького - не одноденки. Це серйозні речі. адже його духовними батьками і наставниками були незабутні Платон Майборода, Ігор Шамо, Олександр Білаш. Про свою нову пісенну збірку Анатолій Кульчицький каже так:

  Книга побачила світ минулого року. У ній – 100пісень, більшість яких написана на власні вірші. А також на вірші Бориса Олійника, Андрія Гудими, Володимира Дідківського, Павла Кальченка та інших поетів. Багато пісень опубліковано вперше. У збірці - п`ять розділів: “Тебе , кохана Україно, до серця в пісні пригору”, “Ніколи краса чарівна не зів`яне, омріяне місто моє”, ”Любов і сонце не заходить”, ”Сміх нас радує і тішить, сміх нам сили додає. Здоровішим і чистішим наше дихання стає”. Зрештою, ще один розділ – “ Я хмельной есенинской строкой”. У книзі – пісні про Україну та міста Київщини, веселі і ліричні пісні, а також ті, що присвячені видатному поету Росії Сергію Єсеніну. Тобто, якраз сто пісень, об`єднані під крилом цієї книги.

  Який Ваш минулорічний творчий доробок?

  Написав більш як 20 пісень. Одну з них присвятив Білоцерківському Національному аграрному університету, коли він удостоївся такого високого звання. Цю пісню нині готує до виконання чоловічий квартет “Гетьман”. Були й інші музичні твори. Зокрема, я доповнив свій великий вокальний цикл на вірші Бориса Олійника. Тепер там – 12 пісень. До речі, маю домовленість з Борисом Іллічем, щоб цей вокальний цикл видати окремою збіркою – моя музика, його вірші.

  Чи великі творчі задуми маєте на нинішній рік?

  Отримав запрошення на проведення кількох творчих вечорів. Один з них відбудеться в моїй рідній Миронівці. Другий – на Житомирщині , в райцентрі Чуднів. А найголовніше для мене – провести святкову презентацію нової збірки “Пісні, як люди, мріють і живуть”. Крім того , на лютий заплановано творчий вечір в Українському фонді культури.

  Юр`ївська земля – 2009 .- 8 січня .-С.3  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше