• Мистецьке обличчя Білої Церкви

  Те, що Біла Церква багата на мистецькі таланти, зрозуміло всім , але в кожному місті повинні бути створені умови для того , щоб ми могли милуватися витворами мистецтв, створених нашими земляками. В цьому плані Біла Церква теж не відстає , а можна навіть без перебільшення сказати - виграє! Адже ми маємо прекрасний виставковий зал центральної бібліотечної системи . Знаходиться він за адресою: вулиця Леваневського , 55, бібліотека №8.


  Немає жодного дня в році , щоб стіни виставкової зали пустували. Там завжди проходять різноманітні виставки на різні теми. А це свідчить не лише про працьовитість наших художників, а й про вміння високопрофесійно та якісно організувати виставку. Це не легке завдання лежить на плечах Любові Федорівни Михайлюк, завідуючої виставкової зали.

  Любове Федорівно, як часто та які за темою виставки проходять у виставковій залі?

  У нас завжди проходить якась виставка. Наприклад у грудні у нас пройшло аж три виставки , такого ще не було. Є в нас щорічні традиційні виставки. Це такі. Як до Дня художників, до 8 Березня. Також ми влаштовуємо персональні виставки. У 2008 році ми організовували персональну виставку Любові Іванової, Валентини Коробко та Людмили Красніцької -Луцик. Окрім цього, є тематичні виставки. Наприклад, такі виставки , як “Різдвяний вернісаж”, до Дня незалежності – це виставки декоративно - ужиткового мистецтва. Також є жанрові виставки, така як “Гра світла”(з акварелі).

  А чи багато білоцерківських художників приймають участь у виставках?

  У Білій Церкві взагалі дуже багато художників. У нас Спілка професійних художників, клуб художників-аматорів, спілка майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. І в нас по можливості всі приймають участь у виставках. І ось, як тільки хтось не виставляє своїх робіт по якійсь причині, то люди це помічають. І в книзі відгуків залишають зауваження та побажання: “ Люди, не пропадайте з поля зору”.

  Зараз багато білоцерківців цікавляться мистецтвом? Багато глядачів приходить на виставки?

  Глядачів у нас дуже багато. Можливо, через те, що ми всі виставки висвітлюємо і в газетах, і на телебаченні, але люди ходять. За цей рік виставкову залу відвідало близько семи тисяч білоцерківчан.

  Наталія Коваль.

  Тема .- 2009 .- 9 января.- С.10  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше