• Патріотичні читання біля стели Героїв Небесної Сотні

  Патріотичні читання біля стели Героїв Небесної Сотні Патріотичні читання біля стели Героїв Небесної Сотні Патріотичні читання біля стели Героїв Небесної Сотні

  Історія пишеться нині. Вона твориться не тільки у серцях і думках людей, а й у художньому слові. Кажуть, що поезія – це голос істини, голос правди. Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, духовно збагачувати.

  З нагоди третьої річниці Революції Гідності і Свободи, в пам’ять про загиблих за майбутнє України, бібліотекарі філії №1 для дітей провели для своїх читачів біля Стели «Герої Небесної Сотні» патріотичні читання «Революція Гідності».

  У заході взяли участь: учасник Майдану та бойових дій на Сході Петро Дабіжа, який разом зі своїм сином Валентином захищав Україну, четвертокласники та п’ятикласники БСШ №1 (класоводи: Байбарза Т.М., Передерій Т.А.), голова міського осередку ВУТ «Просвіта» ім. Т.Шевченка Костянтин Климчук, волонтер Тетяна Виговська.

  Завідуюча бібліотекою Валентина Шлапацька, звертаючись до присутніх, наголосила, що «Революція Гідності» не залишила байдужим жодного свідомого українця. Когось змусила за півроку постаршати, комусь за одну ніч побілила скроні, а хтось навічно залишився молодим...

  Цими днями вся країна згадує про ті натхненні і трагічні дні, волонтерів, Небесну Сотню, «легітимну» владу і, звісно, про справжніх живих героїв, що, долаючи біль і страх, боролися, загоювали рани і знову поверталися до палаючих барикад. «З любові до отчої землі починається все: людяність, чесність, гідність і повага до власної батьківщини, а відтак – відповідальність за долю України», – зазначив учасник бойових дій на Сході Петро Дабіжа.

  «Події останніх років змусили кожного українця відчути власну причетність до своєї країни, зрозуміти, що ми господарі на власній землі», зауважив Костянтин Климчук. «Майдан змінив кожну особистість. Так як було, ніколи вже не буде, а як буде далі залежить від нас. І саме від нас залежить те, чи буде гірше, чи краще, головне не боятися змінювати себе і країну», – завершив свій виступ Костянтин.

  Читачі бібліотеки, серед яких була донька учасника АТО Миколи Берези Катя Береза, прочитали патріотичні вірші, присвячені подіям того часу, про долі Героїв, які віддали своє життя за вільну, незалежну, європейську державу і вшанували їх хвилиною мовчання. Дітлахи принесли до стели скромні букетики осінніх квітів.

  Патріотизм і любов до України потрібно виховувати змалечку. Діти відчули себе справжніми українцями, гідними пам’яті героїв, виконуючи Гімн України.

  Олена Крищенко.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше