• «Україно! Ти моя молитва…»

  «Україно! Ти моя молитва…» «Україно! Ти моя молитва…»

   

   

  21 листопада в Україні відзначали День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

  Українські народні герої відстояли національні інтереси та європейський вибір України, визначили цивілізаційний шлях для майбутніх поколінь. Своєю непохитністю та самопожертвою герої Майдану заслужили шану та повагу усіх співгромадян.

  Працівники бібліотеки №8 приєдналися до вшанування героїв Майдану годиною-реквіємом «Україна – територія Гідності та Свободи!» разом із студентами Білоцерківського механіко-енергетичного технікуму.

  Спогадами про Революцію Гідності поділилася Людмила Єгорова, мати активного учасникаМайдану, а з березня 2014 року бійця полку «Азов» Олександра Єгорова. Молоді люди із захопленням слухали розповідь та переглядали світлини про бойові будні вояків.

  Бібліограф Зоя Чутковська, неодноразово була на Майдані і з хвилюванням розповіла про ті буремні дні та побажала молоді бути гідними патріотами України, бо ж вони – наша надія, генетичний код нації.

  21 листопада – день, коли ми думаємо про майбутнє, але водночас, пам’ятаємо тих, хто віддав життя в боротьбі за це майбутнє, тож, хвилиною мовчання учасники заходу вшанували загиблих героїв.

   

  Світлана Хмільова.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше