• Революція людської гідності

  Революція людської гідності Революція людської гідності Революція людської гідності Революція людської гідності Революція людської гідності

  Слово «Майдан» сьогодні знають напевне в усіх країнах світу.

  Майдан – це прагнення українців жити за європейськими стандартами. І за це прагнення Україна заплатила сотнею людських життів та кількома сотнями покалічених доль. Страшна ціна.

  «Революція людської гідності» ­– саме так назвали у засобах масової інформації буремні дні боротьби народу проти злочинної влади, що тривала впродовж усіх зимових місяців 2013-2014 рр. та призвела до повалення тоталітарного режиму. Ця революція була не лише за людську, а й за національну гідність.

  До Дня Гідності та Свободи в центральній бібліотеці для дітей відбулася низка заходів для користувачів різних вікових категорій.

  Першокласників БЗШ №11 бібліотекарі Людмила Романович та Лариса Олійник запросили до патріотичних читань «Гідність, відвага, сила духу». Прослухавши «Казку про Майдан», малюки по-своєму, по-дитячому обговорювали драматичні події трирічної давнини, які пережила наша країна, відстоюючи прагнення людей жити в оновленому суспільстві. Щирі слова, які лунали з дитячих вуст, розчулили і вчителів, і бібліотекарів, і батьків.

  П’ятикласники та шестикласники БЗШ №11 стали учасниками актуальної розмови «Народ цей не перемогти...». Ведуча заходу Інна Кабула розповіла продоленосні події в Україні початку XXI століття, що перевернули свідомість українців; про патріотизм і мужність громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Кадри кривавої розправи над мирними демонстрантами, користувачі змогли побачити в документальному фільмі «Євромайдан. Революція гідності. Повна хроніка».

  Нікого з присутніх не залишила байдужим поетична хвилинка«Поезія, народжена Майданом». Під час декламації віршів, присвячених загиблим Героям України, на очах дітей блищали сльози, а читальну залу оповила тиша. Тиша, в якій відчувалися біль, смуток і скорбота.Тиша, що стала символічною хвилиною мовчання за подвиг Героїв Небесної сотні.

  Як і під час будь-якого заходу, читачі мали змогу переглянути літературу, представлену на книжковій виставці-ілюстрації «Плакало небо, а люди ридали» та ознайомитися з творами, що відображають події на Майдані під час Революції Гідності.

  Світлана Шалагіна.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше