• Ти чуєш, брате, Україна плаче, увесь народ співає «Пливе кача»

  Ти чуєш, брате, Україна плаче, увесь народ співає «Пливе кача» Ти чуєш, брате, Україна плаче, увесь народ співає «Пливе кача» Ти чуєш, брате, Україна плаче, увесь народ співає «Пливе кача»

  Пройшло три роки від трагічних подій на Майдані… Сьогодні по всій Україні відбуваються заходи щодо вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
  Працівники бібліотеки-філіалу №6 разом з учнями 4-а класу БЗШ №23 (класовод Олена Берегова) провели патріотичну годину «Ти чуєш, брате, Україна плаче, увесь народ співає «Пливе кача». Розпочався захід переглядом відео «Небесна Сотня поіменно», з якого учні згадали історію Майдану трирічної давнини, а Надія Гаврилова, в свою чергу, нагадала присутнім, що революція та зміни у нашій країні стали можливими завдяки простим людям. І ними треба пишатися, вони – справжні герої України.
  Вірші, присвячені героям України «Небесна Сотня», «Горить свіча і пам’яті сльоза», «А сотню вже зустріли небеса..», «Не плач за мною, мамо, не ридай» читали бібліотекарі, прославляючи героїзм українського народу.
  Пам’ять Героїв Майдану вшанували хвилиною мовчання та запалили символічну свічку пам’яті. «Нехай кожен з вас торкнеться пам’яттю цього священного вогню – частинки вічного. А світло свічки буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам’яті!», – сказала Надія Миколаївна, і під мелодію гімну Небесної сотні «Пливе кача» передала її учням по колу.
  Для користувачів бібліотеки у читальній залі організована книжкова виставка-інсталяція «Ти чуєш, брате, Україна плаче…», на якій представлено багато матеріалів, які відтворюють всю палітру буремних протистоянь, знайомлять з тими, хто віддав своє життя в боротьбі за незалежність, свободу і гідність. Члени гуртка «Чарівний пензлик» бачення майбутнього України відтворили на мистецьких полотнах: «З Україною в серці», «Україна – це Європа», «До Революції Гідності».
  Герої Майдану співали «Ще не вмерла…» і вмирали…. Земля тремтіла, під ногами ж – твердь...Їм янголи обличчя прикривали…А вони під вибухи гранат ішли на смерть. Герої Небесної Сотні віддали життя за кожного з нас! Ми пам’ятаємо про це!

  Людмила Романюк, бібліотекар філії №6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше