• Ярмарок щасливого дитинства

  Ярмарок щасливого дитинства Ярмарок щасливого дитинства Ярмарок щасливого дитинства Ярмарок щасливого дитинства Ярмарок щасливого дитинства

  З давніх-давен восени, коли врожай на полях зібрано і наставав час відносного відпочинку, в Україні проводилися ярмарки. Одні їхали, щоб купити, інші, щоб продати, треті – себе показати, а багато люду йшло і пісень поспівати, і народний театр подивитися, і в ігри різні пограти. 20 листопада, у Всесвітній день дитини, у бібліотеці-філіалі №9 відбувся незвичайний дитячий ярмарок, метою якого було подарувати дітям ще одну пригорщу щастя, показати, як ми їх любимо і оберігаємо. Крім того, бібліотекарі і батьки нагадали дітям, що поруч з ними живуть діти з обмеженими можливостями, і вони також повинні відчути себе щасливими, познайомившись з новими друзями. На свято завітали учні спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для дітей з вадами слуху, які мали можливість поярмаркувати, взяти участь у різноманітних конкурсах, розіграшах лотерей. Учасників дійства привітала директор міської ЦБС Раїса Григоренко, наголосивши, що бібліотеки міста опікуються не лише проблемами читання дітей, різними літературно-мистецькими заходами, виставками, конкурсами, змаганнями, а й соціальними проблемами наших читачів.

  Організатори ярмарку: бібліотека-філіал №9 і гурток підготовки до школи «Дошколярик» на святі вручили нагороди кращим читачам бібліотеки, юним читцям-декламаторам Анастасії Гальченко і Анні Агалієвій, співакам Каріні Зварич і Дарині Хворостяній, музиканту Дмитру Бондарю. А керівник гуртка Олена Сітко нагородила найактивніші родини Пахомових, Тонкошкуренко, Гордійчуків. Смачні шматочки святкового короваю дісталися всім учасникам ярмарку як подяка за щирі дитячі почуття і добрі милосердні вчинки. А на ярмарку вирували торгівельні змагання і емоції дитячих перемог. Адже маленькі продавці намагалися не лише вдало продати свій товар, а й весело, дотепно, грамотно рекламувати його. Зароблені гроші діти щедро передавали до фонду допомоги дітям з обмеженими можливостями, дітям-сиротам і дітям з неповних сімей зі спеціальної школи інтернату для дітей з вадами слуху, а також вихованцям Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода».

  Чередник Галина, провідний бібліотекар філіалу №9.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше