• Рідне слово звучи в кожнім домі

  Рідне слово звучи в кожнім домі

   

  Багаторічна творча співпраця поєднує Центральну міську бібліотеку з школою мистецтв №1. Проведення поетично-музичних вечорів до Міжнародного дня рідної мови, Дня української писемності та мови, Міжнародного дня Матері та інших знаменних дат стали доброю традицією.

  Ось і цього разу до бібліотеки завітали учні та викладачі школи на чолі з директором Лесею Крижешевською, які разом з бібліотекарями влаштували для членів клубу «Вікторія» свято української мови, української поезії, української пісні.

  Тамара Павленко, композитор, заслужений діяч мистецтв України, голова міськрайонного відділення ВГО «Союз Українок» дуже цікаво розповіла про становлення української мови, оперуючи історичними фактами. Учениці Марія Логан, Катерина Сергієнко, Тамара Саакян, Катерина Зінченко, Аліна Бондаренко, Софія Римар співали пісні на вірші Тараса Шевченка, Лесі Українки, Павла Тичини, Володимира Сосюри, Андрія Демиденка, Володимира Іванціва, В’ячеслава Третяка, Людмили Сєкач.

  Присутні були вражені красою українського слова, української пісні та ще раз переконалися, що українська мова найкраща і наймилозвучніша, її, як найдорожчий скарб, потрібно любити і берегти.

   

  Людмила Чупак, завідуюча ЦБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше