• Картини, намальовані серцем

  Картини, намальовані серцем Картини, намальовані серцем Картини, намальовані серцем Картини, намальовані серцем Картини, намальовані серцем

  Саме таку назву має виставка картин художниці Тетяни Фокіної, яка відкрилася в бібліотеці-філіалі №10.

  …З самого дитинства вона була не така як всі. Зростаючи в сім’ї, де і тато і мама захоплювались мистецтвом, маленьку Тетянку не вабила вулиця з її спокусами та пригодами, – вона брала до рук пензлика і робила перші кроки у світ великого і таємничого мистецтва. Тому татусь власними руками виготовив для донечки перший етюдник, який і сьогодні зберігається в майстерні художниці, як світла пам’ять про батька.

  Вміння бачити навколо себе красу передалося від батьків не тільки Тетянці, а й брату Ігорю Горяному, який на сьогодні є членом Спілки художників України та Спілки Сакрального та візуального мистецтва, членом Американської асоціації художників штату Нью-Йорк «Two riverArt Foundation». Займаються образотворчім мистецтвом і дочка Вікторія та невістка Марія.

  Та повернемось до Тетяни Фокіної. З шести років, коли пішла у перший клас, відвідувала художню студію (педагог Надія Андріївна Соболєва) та художню студію при Палаці піонерів, яку вів член Спілки художників СРСР Петро Іванович Линник. Педагоги відмічали неабиякі здібності талановитої дівчинки до малювання, та батьки до мистецького майбутнього дочки серйозно не ставилися.Потрібна була справжня, поважна професія… Дівчинка-відмінниця отримує диплом економіста і 30 років віддаєроботі за фахом на підприємствах рідної Білої Церкви. Та захоплення живописом не зникло, і не дивлячись на зайнятість на роботі і вдома, де чекали чоловік і двоє дітей, пані Тетяна знаходила час і сили для улюбленого заняття, адже воно було і розрадою, і підтримкою, і втіхою. Всі роки Тетяну не покидала мрія займатись лише живописом, присвятивши цьому всю себе. І цей час настав…

  На сьогоднішній день створено біля 300 робіт, а за неповні 4 роки було проведено майже 30 виставок, на жаль в рідному місті була лише одна, в 2013 році украєзнавчому музеї. Можливо саме тому ім’я художниці Тетяни Фокіної знають у Києві, Черкасах, Львові, Каневі, Трускавці…, а у нас для багатьох це ім’я – загадка.

  Картини члена Корсунь-Шевченківського літературно-мистецького об’єднання «Янталка» ведуть нас до чарівного світу природи, де з «Лісових хащ» потрапляєш на «Лебедине озеро», де квітнуть «Ніжно-рожеві півонії», «Жасмин» і білі «Іриси», де у «Веселковому раї», «…І буде син, і буде мати», і чекає «Є на Вкраїні хатинка маленька»…

  …Зі словами привітання до мисткині звернулися директор міської бібліотечної системи Раїса Григоренко, художник Володимир Морозик, шанувальники творчості Світлана Зінченко, Тетяна Савенко, Ольга Ламкіна. Приємним подарунком стало музичне вітання від ансамблю «Спадщина» (керівник Ніна Левченко).

  53 картини виставлені на виставці від яких не хочеться відходити, які несуть до людей тепло і віру, адже намальовані не руками, а серцем.

  Приходьте, відкривайте для себе чарівний світ мистецтва Тетяни Фокіної, який нікого не залишить байдужим і заполонить ваші серця.

  Виставка працює за адресою вул. Крижанівського, 8 у приміщені бібліотеки-філіалу №10, з 10 до 17 години, щодня, крім суботи.

   

   

  Ганна Нагорна, зав. філіалом №10.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше