• Давайте візьмемось за руки

  Давайте візьмемось за руки

  16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності. Бібліотека є найкращим місцем для виховання і формування толерантної свідомості дітей і молоді, що дозволить їм у майбутньому бути успішними.

  Для учнів 5-Б класу БЗШ №6 (класовод К.Нетреба) бібліотекарі філіалу №9 підготували урок доброти «Давайте візьмемось за руки».

  Під час заходу діти мали можливість розповісти своїм одноліткам про свої добрі, а інколи суперечливі вчинки, навести приклади толерантного спілкування з батьками, вчителями, друзями. Із пелюсток складових моральних якостей присутні виготовили квітку толерантності. Вірші відомих українських поетів про людяність і милосердя, терпимість і ввічливість прозвучали у виконанні Дмитра Бондаря, Вероніки Савченко, Івана Семенюка, Ігоря Марунича, Олександри Зварич, як гімн перемоги добра над злом.

  Юні актори самодіяльного лялькового театру у виставі «Ми усі повинні знати – варто друзям помагати» нагадали, що в наш нелегкий час тільки толерантне ставлення один до одного допоможе зберегти світ.

  Галина Чередник.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше