• Знай про Європу більше

  Знай про Європу більше

   

  Кожна людина мріє про подорожі. Відвідування багатьох куточків землі надають можливість не тільки побачити безліч цікавого, а й з’ясувати, як живуть різні люди на планеті, що і як вони роблять, про що мріють, які мають звичаї та традиції. Україна прагне стати повноправним членом Європейської спільноти, справедливо вважаючи, що має на це право своєю історією, географічним розташуванням і внеском, який наш народ зробив у континентальну справу впродовж багатьох віків свого існування та боротьби за свободу, в тому числі з визволення Європи від нацизму.

  З метою вивчення спільних європейських цінностей, підтримання інтеграції України до ЄС, поширення серед молоді європейських цінностей 9 листопада 2016 року в ДПТНЗ відбулася година цікавих повідомлень під назвою "Знай про Європу більше”, яку провели працівники центральної міської бібліотеки.

  Бібліотекарі Ольга Соломаніна та Валентина Самардак провели захоплюючу віртуальну подорож "Відкриваючи Європу”. Учні дізналися про найдивовижніший континент з багатою історією, культурою та побутом, природними ресурсами, а також про найбільші міста Європи, дивовижні замки та палаци, гори, ріки. Присутні на заході взяли активну участь у вікторині "Що ти знаєш про Європу?”, грі-візитівці "Відгадай країну” та конкурсі знавців футболу "Ліга чемпіонів”.

  Учні ділились своїми враженнями і знаннями про країни Європи. Бібліотекарі ознайомили присутніх із виставкою документів та матеріалів про Європу "Стати Європою, щоб бути Україною”.

  Пізнавальна мандрівка стежками Європи відбулася. Ми знаємо Європу, ми прагнемо бути схожими на європейські країни. Залишаючи позаду європейські дороги, мегаполіси і хмарочоси, рівень життя з культурою і побутом європейців згадаймо приказку: "Всюди добре, а вдома найкраще”.

   

  Валентина Стриж.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше