• Мово моя калинова

  Мово моя калинова Мово моя калинова

   

   

  «Українське наше слово Хай звучить на цілий світ!», – під таким гаслом бібліотекарі філії №2 для своїх юних читачів – учнів 2-А, 4-А та 4-Д класів БЗШ № 11 (класоводи: Григоренко В.С., Поліщук Н.І., Клецька Т.В.) провели свято до Дня української писемності та мови.

  Діти взяли участь у конкурсах та вікторинах: «Мова калинова», «Уважний слухач», «Згадай вислів за трьома словами», відгадували загадки, дізналися про літеру «Ї» в українському алфавіті, яка підкреслює його унікальність та індивідуальність. Цікавим для малечі було ознайомлення з правилами мовного етикету. Читайлики мандрували сторінками словників української мови, дізнаючись значення того чи іншого слова.

  До свята була оформлена книжкова виставка, яка за допомогою яскравих книжоквідкрила дітям вікову мудрість у прислів’ях, приказках та загадках.

  Бібліотекарі побажали дітям відкривати свої серця для нового та корисного, але як би не змінювався світ, куди б не закинула їх доля, завжди у серці зберігати любов до своєї мови, тому що «Мова – це наша національна ознака, в мові – наша культура, суть нашої свідомості».

  Наталія Янківська.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше