• «Стильні штучки в техніці декупаж»

  «Стильні штучки в техніці декупаж» «Стильні штучки в техніці декупаж» «Стильні штучки в техніці декупаж»

  Декупаж – у перекладі з французької означає вирізати. Техніка декупажу полягає у використанні готових картинок, ретельно та акуратно вирізаних інаклеєних на різноманітні предмети.

  Декорування предметів домашнього вжитку вирізаними малюнками має давню історію й широку географію. Працівники філіалу №8 зацікавилися цим мистецтвом і вирішили долучитися і опанувати модний декупаж.

  У бібліотеці був створений гурток, якийоб’єднав користувачівкнигозбірні. Досить проста техніка, що не вимагає особливих навичок і таланту художника, дозволила бібліотекарям і читачам стати творцямипрекрасного.

  Робота захопила людей різних за фахом та віком. Пофантазувавши, можна отримати чудові і унікальні речі, якими буде не тільки приємно користуватися самому, але і подарувати друзям. Власноруч прикрашенітарілки, кухонні дощечки, стара таця, підставки під чашки – це перші роботи гуртківців, які були подаровані рідним на Новий рік. Пляшки в техніці декупаж виконували роль ваз для квітів.

  За словами керівника гуртка Майї Боженко: "Займаючись цим видом мистецтва ми отримуємо максимальне задоволення і відкриваємо для себе нові техніки: об’ємний і зворотній декупаж, техніка старіння”. Захоплення декупажем стало одним із улюблених занять користувачів книгозбірні.Члени гуртка виявили неабиякі здібності, у кожного з’явився свій власний стиль. Роботи гуртківців представлені на тематичних виставках-інсталяціях, присвячених різноманітним святам та на постійнодіючій виставці «Декупаж– чари своїми руками».

  Бібліотекарі запрошують усіх бажаючих читачів долучатисядо творчості.

  Світлана Хмільова.

   

   

   

   

  http://krakelurchik.com.ua/sites/default/files/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D0%B9%20%D0%93%D0%BE%D0%B4.jpg#overlay-context=node  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше