• Багатогранність таланту Володимира Іванціва

  Багатогранність таланту Володимира Іванціва Багатогранність таланту Володимира Іванціва

  Сьогодні наша книгозбірня зустрічала небайдужих читачів під час проведення Дня бібліографії «Багатогранність таланту Володимира Іванціва» з нагоди 80-річчя талановитого письменника-краянина.

  Його ім’я відоме не лише в Україні, а і далеко за її межами. Це – чудовий лірик, сатирик, перекладач, публіцист, літературознавець, критик, редактор, упорядник та видавець. Він – член НСПУ, голова Білоцерківського міськрайонного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т.Шевченка, шеф-редактор альманаху «Біла Церква» (1994), лауреат Білоцерківської міської літературно-мистецької премії ім. І.С. Нечуя-Левицького.

  Творчість Володимира Опанасовича захоплює своєю багатогранністю, читаючи твори письменника ніхто не лишається байдужим.

  Протягом дня бібліотекарі відкривали читачам самобутній літературний талант поета.

  Книжкова виставка «Заболіла мені мова українська» супроводжувалася коментованим бібліографічним оглядом, де працівники бібліотеки акцентували увагу читачів на найбільш цікаві видання та актуальні публікації в періодиці. Виставку доповнила бібліографічна вікторина.

  На інформаційне досьє «Для тих, хто закоханий у творчість Володимира Іванціва» завітали учні БВЗШ №1. Вони ознайомилися з пізнавальною інформацією про життя та творчість письменника, переглянули слайд-шоу «Пора зрілих роздумів Володимира Іванціва», читали вірші.

  Бібліотекарі надали учням консультацію «Краєзнавчий каталог – ваш помічник у виборі книг В.Іванціва, літератури та періодичних статей про його творчість».

  Привернула увагу присутніх міні-виставка одного бібліографічного посібника «Володимир Іванців – письменник, перекладач, редактор, просвітитель» із серії «Літературна Білоцерківщина». Він стане у нагоді всім шанувальникам творчості автора.

  Колектив бібліотеки і наші користувачі щиро вітають Володимира Опанасовича з ювілеєм! Бажають міцного-міцного здоров’я і чекають нових літературних надбань!

  Наталія Добровольська.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше