• Творчі канікули в бібліотеці

  Творчі канікули в бібліотеці Творчі канікули в бібліотеці

   

  Осінні канікули для дітей– це ще одна можливість не лише відпочити, а й приділити більше уваги своїм захопленням, чудовий привід завітати до бібліотеки, щоб зустрітися з друзями, почитати нові журнали. А ще, разом з бібліотекарями можна розвивати творчу уяву і естетичне сприйняття, взявши участь у майстер-класі «Картина з круп та насіння».

  Таку можливість своїм користувачам надали бібліотекарі філіалу №6. Бажаючих створювати красиві композиції з круп та насіння різних рослин, комбінуючи різноманітні матеріали, виявилось чимало. Оволодіти майстерністю виготовлення картин з такого усім доступного матеріалу, допомагала читачка книгозбірні, керівник зразкової студії декоративно-ужиткового мистецтва ЦТДЮ «Соняшник» Людмила Красніцька-Луцик. Вона ознайомила присутніх з технікою роботи та матеріалами, необхідними для аплікації. «Окрім круп, клею і картону учасникам заходу знадобиться фантазія, натхнення, творчість і доброта. Адже, саме доброта допомагає нам творити чудеса», – зауважила пані Людмила. Після змістовної розповіді, діти дружно взялися до роботи.

  На виготовлення картин не пішло багато часу і сил, натомість учасники майстер-класу отримали масу задоволення від того, що так легко і просто, з підручних матеріалів можна зробити справжній витвір мистецтва.

  Картини вийшли незвичайними, красивими і ексклюзивними. Кожен учасник відчув себе майстром і дизайнером одночасно. Адже, виріб може стати справжнім шедевром і прикрасою інтер’єру.

  Надія Гаврилова, завідуюча філією №6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше