• Осінь із запахом літа

  Осінь із запахом літа

  Натхнення, хороший настрій, креатив та щирість – це все про зустріч, яка відбулася нещодавно в бібліотеці №8. Присутні мали змогу почути вірші поеток Юлії Хандожинської та Лариси Новацької-Кузьомко. Дві чарівні жінки, які живуть поетичним словом, завітали вперше до книгозбірні, аби поділитися своєю поезією.

  Авторка з міста Сквира, Юлія Хандожинська, представила збірки віршів «Я пелюстками серця обійму цілий світ», «У сяйві слова», «Бентежить душу батьківська земля». Жінка випромінювала позитив, на хвилях її віршів ми полинули в дитинство, пройшлися стежками рідного краю, згадали юність та миті кохання .

  Наша землячка Лариса Новацька-Кузьомко подарувала новим друзям-читачам вірші зі своєї першої збірки «Сповідь душі». Трохи наївні та водночас глибокі за змістом і сприйняттям життя твори прозвучали у виконанні авторки.

  Шанувальники поезії відкрили для себе нові імена талановитих, ліричних поетес. Колектив бібліотеки бажає їм натхнення та втіленнятворчих задумів і плекає надію наподальші творчі зустрічі.

  Майя Боженко, бібліотекар ф.8.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше