• У Білій Церкві відбулася наукова конференція

  У Білій Церкві відбулася наукова конференція

   

   

  20 жовтня працівники міської ЦБС взяли участь у Всеукраїнській науковій конференції «Україна і етнокультурне розмаїття Північного Кавказу», що відбувалася у Білій Церкві. Організаторами виступили Білоцерківський краєзнавчий музей та ВГО «Діаспора чеченського народу в Україні» за підтримки Міністерства культури та управління культури, національностей та релігій Київоблдержадміністрації.

  Перед початком конференції працівники музею люб’язно ознайомили присутніх із новими експозиціями та виставками музею.

  Були розглянуті питання геополітичної ситуації на Північному Кавказі в умовах сучасних глобальних змін, етнокультурних зв’язків українців та народів Північного Кавказу. Завідувач відділом інформаційно-краєзнавчої роботи міської ЦБС, кандидат історичних наук Євген Чернецький представив на широкий загал доповідь «Культурно-торгівельні зв’язки Північного Кавказу і Поросся у світлі знахідок причорноморських античних монет».

  Організатори та учасники конференції намагалися зруйнувати усталені стереотипи, які традиційно склалися у суспільній свідомості по відношенню до народів цього регіону та сприяти становленню толерантності в українському суспільстві, оскільки на території України проживають помітні діаспори північнокавказьких народів. На мою думку, мета конференції була досягнута.

  Олена Дученко.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше