• Хліб – всьому голова

  Хліб – всьому голова Хліб – всьому голова

   

  З давніх-давен українська нація славилася своєю працьовитістю, вбачаючи у цьому особливий сенс життя. Українці завжди вважали, що праця дає здоров’я, забезпечує матеріальний достаток, сприяє збереженню сім’ї, виховує свідоме ставлення до свого майбутнього.

  Головним у житті українського селянина була, є і буде праця на землі. Земля віддячує хліборобам щедрим урожаєм. Змелені зернинки дають борошно, з якого печуть запашний хліб.

  18 жовтня в бібліотеці-філіалі №10 відбулося свято хліба «Хліб – наша святість. Хліб – наша сила».

  Завідуюча філіалом Ганна Нагорна щирими словами про найцінніший скарб нашої землі створила неймовірно позитивну атмосферу свята. Члениклубу «Чарівна мить» Академії пенсіонерів дізналися про історію хліба, його тайни та силу. Кожен із присутніх нібито повернувся у своє босоноге дитинство, згадав неосяжні пшеничні лани, невтомні руки мами й бабусі, які з любов’ю випікали хліб, задумався про найцінніше, що зберігає людське життя – хліб, який людина виростила, випекла і нагодувала свою сім’ю, свою державу.

  Славили хліб у своїх піснях учасники ансамблю «Спадщина» та всі гості святкового дійства.

  Запашний коровай, пироги і пиріжечки, вареники, пряники, кренделики, усього і не перелічити – манили до себе. Свято вшанування хліба продовжилося за чашкою ароматного чаю.

   

  Василь та Тетяна Маціон, читачі філіалу№10, члени клубу «Чарівна мить» Академії пенсіонерів.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше