• Козацька героїка захисників України

  Козацька героїка захисників України Козацька героїка захисників України

  14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці. В Україні воно має і другу назву– Козацька Покрова. Козаки щиро вірили в силу Покрови Пресвятої Богородиці та урочисто відзначали це свято впродовж століть. З 2014 року, в зв’язку з відмовою від радянських символів і свят, свято Покрови в Україні відзначається ще й як День захисника України.

  На годину слави «Козацька героїка захисників України» до бібліотеки-філіалу №9 були запрошені юні патріоти – учні 6-Б класу Білоцерківського колегіуму (класовод Н. Криницька). Бібліотекар Світлана Могорит розповіла читачам про період Козаччини такозаків-характерників. Затамувавши подих, діти слухали героїчні історії про захисників Вітчизни, які боронили нашу землю в буремні роки Другої світової війни. На превеликий жаль, боротьба за Україну продовжується і в наш час на сході нашої держави. У цій страшній борні наш народ і наша армія мужніє, вдосконалюється. Народжуються нові герої, стають в стрій нові захисники Батьківщини. Від їхньої мужності, стійкості, героїзму залежить наше майбутнє.

  Учасники заходу ознайомилися з книгами українських письменників про подвиги сучасних героїв, представленими на книжковій виставці «України врятують герої нової війни» та мали змогу переглянути уривки з документальних і художніх фільмів про захисників Вітчизни, а також буктрейлер на книгу Сергія Лойка «Аеропорт», створений колективом книгозбірні.

   

  Тетяна Сєроус, бібліотекар філіалу №9.

   

   

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше