• Козацька республіка – Запорізька Січ

  Козацька республіка – Запорізька Січ

  14 жовтня – державне свято – День захисника України та свято Покрови Пресвятої Богородиці – заступниці воїнства українського. Також в цей день відзначається День українського козацтва, оскільки козаки обрали Пресвяту Богородицю своєю покровителькою. Українські захисники є спадкоємцями козацьких традицій, це свято – свято вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності держави.

  Для того, щоб поглибити знання учнів про українське козацтво, згадати традиції часів Запорізької Січі та виховувати повагу до військових традицій і звитяг рідного народу, у читальній залі бібліотеки №8 11 жовтня 2016 року відбулося коло спілкування «Козацька республіка – Запорізька Січ».

  На зустріч завітали учні БСШ №12. Відкрила захід провідний бібліограф Зоя Чутковська повідомленням щодо походження свята захисника України. Вона закликала присутніх шанувати захисників рідної землі, висловлювати їм свою повагу і турботу.

  Завідувачка юнацьким відділом Ганна Іванова та бібліотекар Олена Максименко запропонували увазі присутніх екскурс в історію козацтва. Гостям було представлено відеоролик про добу Запорізької Січі, традиції та побут козаків. Учасники зустрічі із задоволенням взяли участь у вікторині та були нагороджені солодкими призами.

   

  Олена Максименко, бібліотекар філії №8.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше