• Від народознавства до свідомого патріотизму

  Від народознавства до свідомого патріотизму Від народознавства до свідомого патріотизму Від народознавства до свідомого патріотизму Від народознавства до свідомого патріотизму

  У наш час велике значення має національно-патріотичне виховання молодих громадян. 14 жовтня оголошено Президентом України Днем українського козацтва та Днем захисника України. Таким чином, Покрова відзначається не тільки як народно-релігійне, а й національне свято.

  11 жовтня на гостину до читальної зали бібліотеки-філіалу №3 завітали учні 5-Б класу БЗШ №15 (класний керівник Світлана Полінога). Працівники книгозбірні підготували чудову виставку «Українське козацтво в історії та літературі», історичну довідку «Велична епоха – козаччина». Бібліотекарі розповіли школярам про владні символи українського козацтва, які зберігалися в січовій Покровській церкві або військовій скарбниці, історії відомих козаків-характерників: Івана Сірка, Івана Богуна, козака Мамая. Дотепною для юних ерудитів стала вікторина «Заморочки козацької бочки», а підказкою – виставка художньої та науково-популярної літератури.

  З великим задоволенням діти переглянули буктрейлер на книгу Зірки Мензатюк «Таємниця козацької шаблі», створений учнями Лубенської школи №4. Присутні в залі книголюби одностайно вирішили її терміново перечитати.

  Ксенія Гнуда, зав. ф.№3.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше