• Пізнати і любити

  Пізнати і любити

   4 жовтня – Всесвітній день захисту тварин або просто День тварин - міжнародне свято, покликане звернути увагу людства на проблеми інших мешканців планети Земля. Відзначати цей день було вирішено у Флоренції (Італія) у 1931 році. Дата проведення Дня тварин була вибрана на честь дня пам'яті відомого священика Франциска Ассизького, який помер 4 жовтня 1226 року і вважається в католицькій культурі покровителем тварин.

  Флешмоб «Пізнати і любити» провели працівники бібліотеки-філіалу №6 разом із вихованцями групи «Калинка» ДНЗ №27 (вихователь Тетяна Бабич). Діти прийшли до книгозбірні, тримаючи в руках плакат «Наша турбота – їхня надія» та своїх іграшкових домашніх улюбленців. Для малечі бібліотекарі підготували виставку-колаж «Пізнатиі любити», а завідуюча бібліотекою Надія Гаврилова – цікаву розповідь про пухнастих улюбленців, з якої діти дізналися про прикмети, пов’язані з тваринами, котів-рекорсменів. Дітлахи були в захваті від словника котячої мови та новини про те, що коти здатні промовити 7 приголосних звуків, усі разом вирішили, що обов’язково будуть старанно вчити алфавіт, щоб навчитися читати.

  Малюки уважно прослухали оповідання Василя Сухомлинського «Кошеня за пазухою» та «Миколка, Вітя й цуцик», веселі та повчальні вірші про тварин Дмитра Павличка та Марії Познанської, активно обговорювали почуте. Згадали казки та пісні, де героєм є кіт. Вважається, що саме пухнастий котик зі своїм ласкавим муркотінням і лагідною вдачею може заспокоїти та приспати маленьку дитину. Тому дітвора із задоволенням прослухала запис колискової пісні «Котику сіренький».

  Гамірно було в читальній залі під час гри-фантазії «Мій улюблений пухнастик, скільки він дарує щастя». З якою любов’ю і повагою діти розповідали про своїх улюбленців! Та самими активними і багатослівними були Крістіна Семакова, Дарина Кривенко, Вероніка Загородня, Аня Мандриченко, Маргарита Голотребчук. Відчувалося, що вони піклуються про своїх улюбленців, люблять їх і пам’ятають, що допомагаючи братам нашим меншим, ми допомагаємо собі.

   

  Брати мої менші, я дуже шкодую.

  Що всіх не зігрів, не всіх нагодую.

  Та знаю, що люди все можуть змінити,

  Що кожного з вас можна просто любити!


  Людмила Романюк, бібліотекар філії №6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше